Zadbamy o Twój

Biały Uśmiech

Klinika Stomatologiczna Biały Uśmiech

 to bezkompromisowa gwarancja sukcesu  leczenia. Odwiedzając naszą klinikę masz pewność, że trafisz w ręce  zintegrowanego zespołu specjalistów.  Naszą kadrę tworzy personel z pasją,  który nieustannie się rozwija i podnosi swoje kwalifikacje. Nie zatrudniamy przypadkowych osób.  Już na poziomie rejestracji pacjent otrzymuje profesjonalną opiekę oraz doradztwo.  Bierzemy czynny udział  w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach.  Prowadzimy rodzinną Klinikę bez barier.   Naszą misją jest dotarcie do jak najszerszego grona pacjentów, szczególnie tych ze specjalnymi potrzebami-  osób z niepełnosprawnościami, osób starszych bez możliwości poruszania się, a także naszych pociech.

 

These procedures are perfect for women and men who wish to look younger within minutes. 

Enjoy the most amazing massage from our experts and stay relaxed for the rest of your day.

It’s up to you which zone you wish to work on, but we recommend to start with the neck and back.

Allow your body and soul to completely relax and enjoy a day at one of our luxury spa centers!

This procedure feels heavenly. It can be ordered separately from the full body massage.

This experience feels really great after a long day at work or a hard gym workout.

zespół

właściciel kliniki

A professional masseuse that can help you get rid of back problems in no time, as well as perform relaxing massages

chiropractor

This is an expert in alternative medicine, mostly concerned with treatment of mechnical disorders of muscular system

cosmetologist

Our beauty guru, who can find a solution for any skin issue (cleansing procedures, facial treatments, peeling, etc.)

Edukacja dla najmłodszych

Welcome to our professional spa salon where you can find any type of treatment for your specific needs or preferences! Every facet of daily life is aligned with the purpose of nurturing health, harmony, and spiritual growth and provides a complete experiential education in holistic living.

Rekomendacje

„Mogę szczerze powiedzieć, że zarówno leczenie jak i opieka dentystyczna, którą otrzymałam, były doskonałe. To było doświadczenie zmieniające życie. Moje nowe zęby są absolutnie niesamowite, a to wszystko dzięki zespołowi Biały Uśmiech. Byłam pod wrażeniem wysokich standardów leczenia i opieki przez Panią Doktor.
Zachęcam każdego do odwiedzenia Białego Uśmiechu w Rybniku.
Bardzo dziękuję i pozdrawiam!”

Nikola G.

„Najlepszy dentysta na Śląsku. Ogólnie mam słabe zęby i odwiedziłem już wielu stomatologów. Dopiero tutaj uzyskałem fachową pomoc. Miła i przyjazna atmosfera, wybitni specjaliści, zarówno Pani Daria jak i Pani Ania, najnowszy sprzęt diagnostyczny I leczniczy. Jak juz nigdzie ci nie pomogą, to tutaj na pewno uzyskasz fachowa pomoc. Zgadzam się z poniższą opinią, że 5 gwiazdek to stanowczo za mało. SERDECZNIE POLECAM”

Adam P.

„Polecam gabinet stomatologiczny „Biały Uśmiech” Pani Daria miała bardzo trudne zadanie, gdyż pacjentka miała 1.5roczku. Pani Doktor wiedziała jak podejść do dziecka. Była bardzo sympatyczna i zabawiała córkę. Również Pani Ela bardzo pomogła w trakcie przeglądu ząbków 🙂 Zostało wdrożone leczenie jak najlepsze dla córki i dla portfela mamy :)”

Dominika M.

„Pełny profesjonalizm!. Leczenie bezbolesne. Efekty fenomenalne!. Gabinet bardzo nowoczesny i super higieniczny. Pan Doktor Marcin Wieliński to bardzo dobry człowiek i stomatolog nad wyraz uczciwy a to bardzo rzadka w tych czasach cnota. Leczą się u niego również moi znajomi i zawsze słyszę od nich same superlatywy. Gorąco polecam i zachęcam wszystkich do leczenia w Białym Uśmiechu.”

Jerzy W.