sesja świąteczna przedszkolu w Nysie

25.11.2021, Nysa

Sesja świąteczna i kalendarzowa dla przedszkola w Nysie

Pod koniec listopada miałam po raz pierwszy przyjemność wykonać sesje dla przedszkola w Nysie. Powiedzieć sesja to powiedzieć za mało! Podczas dnia pięknego listopadowego dnia wykonaliśmy wspólnie: sesję świąteczną, ujęcie do kalendarza (na innym tle) oraz zdjęcie grupowe, które później zostało wymienione na tablo dla całej grupy 🙂 Na sesję zabrałam ze sobą kilka teł, tak aby to Panie mogły zdecydować, które wzory podobają się najbardziej. Ostatecznie każdy pakiet zawierał dwa ujęcia na tle świątecznym, jedno ujęcie na tle „zimowe choinki” oraz tablo w formacie 15×23. Pięknie dzięki Pani Alicji za możliwość wykonania zdjęć w Waszym przedszkolu, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się na wspólnych sesjach.

Klementyna

Galeria ujęcia świąteczne

oferta zdjęciowa dla przedszkola Nysa
zdjęcia świąteczne w przedszkolu
sesja świąteczna w przedszkolu
fotografia przedszkolna

Galeria ujęcia do kalendarza

fotokalendarz przedszkole
zdjęcia nysa
Kalendarz przedszkole

Kontakt

Planujesz sesję z dużym wyprzedzeniem? A może bal już za tydzień? Bez względu na formę skontaktuj się ze mną!

Gdzie pracujemy? Zapraszamy chętnych z woj. śląskiego i opolskiego

biuro@fotografiaprzedszkolna.pl